Syri Net Lajmi I Fundit (2023)

1. Syri.net

 • Jetë/stil

 • SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

Syri.net

2. TV SYRI - Lajmi i Fundit

 • Portali SYRI, kliko për t'u informuar shpejtë dhe saktë. Vërtetësi, aktualitet, risi e profesionalizëm në politikë, ekonomi, shëndetësi, sport, ...

 • Portali SYRI, kliko për t'u informuar shpejtë dhe saktë. Vërtetësi, aktualitet, risi e profesionalizëm në politikë, ekonomi, shëndetësi, sport, kulturë dhe teknologji.

TV SYRI - Lajmi i Fundit

3. SYRI TV - YouTube

 • Edicionet e lajmeve dhe emisionet transmetohen në studio moderne, me teknologji të fundit. Emra të spikatur të ekranit shqiptar dhe fushës së gazetarisë janë ...

 • Syri Televizion është kanali informativ 24 orë në 7 ditë të javës dhe ka nisur transmetimet e para në Prill 2020. Objektivat e këtij televizion janë ushtrimi i veprimtarisë radio-televizive, që konsiston në krijimin e një rrjeti me shtrirje të gjerë në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë, përmes frekuencave dixhitale tokësore, satelitore dhe kabllore. SYRI sjell të vërtetën pa kompromis dhe pa dorashka në ekranin e publikut shqiptar. Edicionet e lajmeve dhe emisionet transmetohen në studio moderne, me teknologji të fundit. Emra të spikatur të ekranit shqiptar dhe fushës së gazetarisë janë pjesë e Syri Televizion, janë personalitete dhe profesionistë të cilët kanë prioritet interesin e gjerë publik. Syri Televizion sjell nëpërmjet reporterëve nga i gjithë vendi, ngjarjet dhe informacionet e fundit në kohë reale. Syri Televizion, Syri Juaj!

SYRI TV - YouTube

4. SYRI.net - LAJMI I FUNDIT | Facebook

 • FOTO/ Befasia në orët e vona! Transferta e bujshme mbërrin në aeroportin e Barçës. Frenkie de Jong dhe Matthijs De Ligt janë parë në a.

 • Shiko postime, fotografi dhe më shumë në Facebook.

5. Syri.net shkaktoi panik në Tiranë, portali sajoi një lajm të rremë për ...

 • Duration: 1:34Posted: Sep 23, 2019

 • Tirana u trondit dje nga një lajm i rremë që u përhap me shpejtësi edhe për shkak të ndjeshmërisë së njerëzve nga lëkundjet e tokës. Paniku ndodhi per shkak të një lajmi terësisht të sajuar nga ana e këtij portali. Portali Syri, pak pas orës 22:00, shkroi lajm kryesor thirrjen “dilni nga shtëpia” dhe këtë e shpjegonte me një sajesë tërësisht fund e krye.

Syri.net shkaktoi panik në Tiranë, portali sajoi një lajm të rremë për ...

6. syri.net | Syri | Lajmi i fundit

 • SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

7. Syri.net vjedh hapur lajmet e Pamfleti.net. Paratë e Shkelzenit ...

 • Syri.net, media e Shkelzen Berishës dhe e drejtuar nga Çim Peka po vjedh lajmet e Pamfleti.net në mënyrë flagrante dhe pa cituar aspak burimin. Ky lajm që ...

 • Opozitë më të dobët dhe më të humbur nuk ka parë ndonjëherë Shqipëria

Syri.net vjedh hapur lajmet e Pamfleti.net. Paratë e Shkelzenit ...

8. Syri | Lajmi i fundit - Sur.ly

 • SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

Syri | Lajmi i fundit - Sur.ly

9. syri.net - Shqiptarja.com

 • Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, ...

 • Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, fotogaleri, lajmi i fundit

syri.net - Shqiptarja.com

10. LAJMI I RREMË për TËRMETIN, reagon Çim Peka i Syri.net

 • Reagon syri.net drejtuar nga Çim Peka pas lajmit të rremë sipas të cilit një tërmet i fuqishëm do godiste vendin në orën 23:30. Policia zbarkoi në.

 • Reagon syri.net drejtuar nga Çim Peka pas lajmit të rremë sipas të cilit një tërmet i fuqishëm do godiste vendin në orën 23:30. Policia zbarkoi në redaksinë e syri.net dhe shoqëroi gazetarin përgjegjës për lajmin, Aurel Rakipllari, bashkë me një tjetër gazetare të gazetës Shekulli, Daniela Grica, gjithashtu përgjegjëse për përhapjen e lajmit të rremë […]

LAJMI I RREMË për TËRMETIN, reagon Çim Peka i Syri.net

11. PD sulmon Syri.net: Lajmet e syrit të Berishës, nuk na ndalojnë! - Politikë

 • Partia demokratike bëri një reagim referuar lajmeve të botuara në portalin Syri.net të cilat shkruhej se: “Ish-kryetari Lulzim Basha ka vendosur të ...

 • Partia demokratike bëri një reagim referuar lajmeve të botuara në portalin Syri

PD sulmon Syri.net: Lajmet e syrit të Berishës, nuk na ndalojnë! - Politikë

12. Vjedhja tjetër e syri.net, fotografon lajmet e Panorama dhe i publikon si ...

 • Jan 17, 2016 · Portali syri.net ka shënuar sot një tjetër standard të vjedhjes së lajmeve nga Gazeta Panorama. Pasi u denoncua për vjedhjen e komenteve të ...

 • Portali syri.net ka shënuar sot një tjetër standard të vjedhjes së lajmeve nga Gazeta Panorama. Pasi u denoncua për vjedhjen e komenteve të opinionit të Panorama, Fatos Lubonja, sot ky portal ka vjedhur një lajm të gazetës lidhur me kolaudimin e makinave. Siç shikohet nga foto (më poshtë) syri.net ka fotografuar tabelën e botuar sot

Vjedhja tjetër e syri.net, fotografon lajmet e Panorama dhe i publikon si ...

13. tplinkwifi.net

 • Trying to configure the Router? It looks like you aren't connected to your TP-Link network. To access tplinkwifi.net, your device must be connected to ...

14. [Shiko Tv***] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/20 | Auction

 • 2 days ago · Lajmet e fundit - Klan Kosova - Jemi një 4 orë më parë — Kurse Andi ... Syri. net KosovaBallkani nis sot kampanjën e grupeve të Ligës së ...

 • [Shiko Tv***] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/2023 2 orë më parë — Viktoria Plzeň. Ballkani. Club Brugge. Beşiktaş. Lugano. Bodø / Glimt. Asia - AFC Cup. Ulaanbaatar. Tainan City. Cpk. Tai

[Shiko Tv***] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/20 | Auction

15. Lajmet e fundit – Balkanweb.com – News24

 • Lajmet e fundit. Voa. Shtohen rastet e emigrantëve që tentojnë të kalojnë përmes kufirit të Shqipërisë me Malin e Zi. Policia e Shkodrës dhe ajo e Lezhës ...

16. Lapsi.al: Mobile

 • Kryesore · të fundit · Lajme · Ide · Sport · Paparazzi · Stil · Planet · Syri i Lapsit · Dossier · Blog · më të lexuarat. Previous ...

 • Ky portal informativ është një alternativë e re

Lapsi.al: Mobile

17. البوابة التعليمية

 • تقدم وزارة التربية والتعليم بمملكة البحرين البوابة التعليمية والتي تم إطلاقها بالتزامن مع التمكين الرقمي في التعليم حيث توفر خدمات إدارية وتعليمية لجميع المراحل ...

 • تقدم وزارة التربية والتعليم بمملكة البحرين البوابة التعليمية والتي تم إطلاقها بالتزامن مع التمكين الرقمي في التعليم حيث توفر خدمات إدارية وتعليمية لجميع المراحل الدراسية وتتيح التواصل بين الهيئات التعليمية والإدارية والطلبة وأولياء الأمور.

18. Lajmet e Fundit nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota

 • Lajmi.net · Epoka e Re · Shqip.com · Botapress · Kosova Sot · KosovaLive · Prishtina ... Syri.net · Reporter.al · NOA · Shekulli · Panorama · Gazeta Shqip · Albeu

19. SVU | Beyond the boundries of time and space

 • Training Courses · Statistics with SPSS program · Kids Programming Training ...

 • Beyond the boundries of time and space

SVU | Beyond the boundries of time and space

20. SYRI.net - Lajmi i fundit

 • SYRI.net की पोस्ट. SYRI.net 󱢏. 5 फ़र॰ 2019󰞋󰟠. 󰟝. Lajmi i fundit ... SYRI.NET. 57-vjeçari gjendet i vdekur në park. Një person i vdekur ...

 • Facebook पर पोस्ट, फ़ोटो और बहुत कुछ देखें.

21. FaxWeb: Faqja Kryesore

 • Të Fundit · Plagosje me thikë në Kukës, 28-vjeçari dërgohet tek Trauma · Shefi siçilian i mafias Messina Denaro, në “komë të pakthyeshme”.

FaxWeb: Faqja Kryesore

22. Sinjalizo të keqen -Sinjali

 • Sinjali.com sjell lajmet më të fundit nga sfera e politikës, aktualiteteve, hulumtimeve, risitë, showbiz, ekonomi, sport, këshilla, etj.

Sinjalizo të keqen -Sinjali

23. GameDistribution: HTML5 Games for Websites and Messengers

 • GameDistribution is the biggest broker of high quality, cross-platform games. We connect the best game developers to the biggest publishers.

 • Loading...

24. FarsiLand - فارسی لند - Farsi Land : Iranian Movies & Series

 • FarsiLand is the largest Persian movie database and TV Series and shows archive, enjoy watching and have fun.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Arielle Torp

Last Updated: 10/06/2023

Views: 6561

Rating: 4 / 5 (41 voted)

Reviews: 88% of readers found this page helpful

Author information

Name: Arielle Torp

Birthday: 1997-09-20

Address: 87313 Erdman Vista, North Dustinborough, WA 37563

Phone: +97216742823598

Job: Central Technology Officer

Hobby: Taekwondo, Macrame, Foreign language learning, Kite flying, Cooking, Skiing, Computer programming

Introduction: My name is Arielle Torp, I am a comfortable, kind, zealous, lovely, jolly, colorful, adventurous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.